- Balmain - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Balmain

Diskuze o plnicích perech všech ostatních značek.

Balmain

Příspěvekod čik » 17 úno 2013 10:54

Máte někdo zkušenost se značkou Balmain. Chtěl bych přítelkyni koupit tohle pero
http://www.reklamni.predmety.cz/zbozi/310640802=kulickove-pero-balmain
(je růžové, to ona ráda :twisted:)
čik
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 úno 2013 10:50

Re: Balmain

Příspěvekod tomkeb » 17 úno 2013 11:08

Tož vzhledově vypadá pěkně, jen bych se asi zajímal zda je v něm náplň standardního typu, aby se případně dala vyměnit za náplň jiné renomované značky, kdyby psaní nestálo za nic.
Obrázek
tomkeb
 
Příspěvky: 166
Registrován: 27 pro 2012 19:45

Re: Balmain

Příspěvekod Walter20 » 17 úno 2013 12:19

čik píše:Máte někdo zkušenost se značkou Balmain...


Vlastním sadu (upravenou, s gravírovaným logem firmy) kuličkového a keramického pera Balmain Reims, viz pro představu odkaz níže. Vše bylo zabaleno v luxusní krabičce (ta by neudělala ostudu ani peru za 20 tis. Kč...). Konstrukčně a užitými materiály povedené výrobky, funkčně taktéž, výtku mám jen (v tomto konkrétním případě) k povrchové úpravě per - chromově-stříbrný lak toho moc nevydržel (možná chyba kusu, nebo velmi tenká vrstva, kdo ví...). Náplň (bez popisu) v tomto kuličkovém peru je lehce zaměnitelná s originální náplní, která se nachází v klasice Parker Jotter (vyzkoušeno, funguje, mj. oproti náplni od Parkeru "Quink Flow M" - mám doma zrovna dvě - ale jakkoliv neškrábe při "méně kolmém" úhlu psaní).

Obrázek
Parker Jotter versus Balmain Reims

Např.: http://www.luxusni-pera.cz/detail/balma ... kova-sada/
Walter20
 
Příspěvky: 189
Registrován: 31 črc 2012 09:38

Re: Balmain

Příspěvekod Golfista » 05 bře 2013 22:59

Mám dvě, koupené v sadě už asi 3 roky. Keramiku a kuličkové. Keramické mám v práci a kuličkové doma v dílně. Píše se s nimi skvěle. Normálně je nepoužívám jenom proto, že jsou už takové "ošoupané". Rychle ztratili svůj původní pogumovaný povrch a lesk. Jinak spokojenost, i když znám hezčí…
Golfista
 
Příspěvky: 95
Registrován: 18 pro 2012 20:53


Zpět na Ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků