- Recenze: Baoer 508 - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Recenze: Baoer 508

Diskuze o plnicích perech všech ostatních značek.

Recenze: Baoer 508

Příspěvekod Vlcacka » 17 kvě 2015 12:44

Pero Baoer 508 váží 31 gramů a měří 13,3 cm. Vybrala jsem si tmavomodrou, mramorovanou variantu, hrot M. Pero je vybaveno stříbrnými doplňky, tzn. sponou a prstenci na krytu těla i víčku pera. Trup pera je hladký, dole se zužující, končící černou, lehce zakulacenou ploškou. Vršek víčka černé barvy se stříbrnou kulatou ploškou navrchu mi připomíná hlavičku šachové figurky. Grip je černý, plastový, u hrotu se rozšiřující. Hrot má Baoer 508 delší, štíhlý a stříbrný. Váha není žádnou extrémní zátěží a štíhlé pero se velmi dobře drží. Když jsem s perem ale chtěla začít psát, trvalo chvilku, než se rozepsalo, což bylo ale i mou chybou, protože jsem konvertor nenaplnila úplně. Po malé úpravě už bylo vše v pořádku. Přesto pero občas malinko vynechává, není to ale naštěstí v takové frekvenci, aby to pisatele rozzuřilo doběla.

Zde testovací text:

http://vlcacka.rajce.idnes.cz/Pera#baoer508.jpg

Baoer 508 je levnou variantou pro konzervativnější psavce, neboť tmavomodře mramorovaný povrch se stříbrnými doplňky působí velmi seriozně i v případě, že máte hluboko do kapsy.
Vlcacka
 
Příspěvky: 261
Registrován: 27 dub 2015 10:41

Zpět na Ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků