- Život - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Život

Diskuze o tomto fóru. Co se vám líbí, co vás trápí, náměty na vylepšení.

Re: Život

Příspěvekod Josse » 20 kvě 2011 08:54

To je super! Tak tě tady vítám a šup sem s recenzí! Ja byl včera navštívit svého vetešníka a pár úlovku mám ,ale nemám čas nafotit a poslat (mimochodem pán ma krásný systém na určení ceny 100,- za pero co vypadá nově a funkční, zbytek za 50,- :lol: tak jsem udělal nakup za 700,-)
Josse
 
Příspěvky: 98
Registrován: 26 dub 2011 09:55
Bydliště: Ostrava, Uherský brod

Re: Život

Příspěvekod ls8 » 20 kvě 2011 13:59

Už se těšíme! :)
Pera: Sailor Profit 21K <H-M>, Sailor Pro Gear 21K <H-B>, Pilot 912 <WA>, Kaweco Sport <F>, Lamy Safari <EF, F, M, B>
Inkousty: Iroshizuku (asa-gao, ku-jaku, momiji, shin-ryoku), Montblanc Beatles
ls8
 
Příspěvky: 33
Registrován: 05 led 2011 13:10

Re: Život

Příspěvekod Josse » 30 kvě 2011 14:48

už párkrát se mi stalo že forum spadlo (Neni možné připojit se k servru...) neposled dnes kolem pul druhe ale jak jsem koukal tak v té době nám přibyl jeden člen takže to je jen můj problém? padá to ještě někomu?

503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.

31 května

ještě dalo by se nastavit delší čas na Kdo je online? pět minut je krapet malo na to jak se tady pohybujem ... byl jsem na foru s podobnou učasti a tam to bylo nastavede na týden ... to je extrem stači hodina...

10. června
Admine přiznej se! že jsi přidal diskuze k dalším značkám? paměť mi moc neslouží ale některé si vážně nepamatuju že by tam byly :lol: taky by jsi mohl někam psát co tady děláš:)
Josse
 
Příspěvky: 98
Registrován: 26 dub 2011 09:55
Bydliště: Ostrava, Uherský brod

Re: Život

Příspěvekod ls8 » 24 čer 2011 10:23

No jo, levný hosting, tak nemůžeme čekat zázraky. Pokud se situace bude zhoršovat a pokud na fóru poroste provoz, budu uvažovat o přesunu fóra na nějaký výkonnější hosting. Od spuštění fóra jsem do kategorií nezasahoval, nic nového jsem zatím nepřidával.
Pera: Sailor Profit 21K <H-M>, Sailor Pro Gear 21K <H-B>, Pilot 912 <WA>, Kaweco Sport <F>, Lamy Safari <EF, F, M, B>
Inkousty: Iroshizuku (asa-gao, ku-jaku, momiji, shin-ryoku), Montblanc Beatles
ls8
 
Příspěvky: 33
Registrován: 05 led 2011 13:10

Re: Život

Příspěvekod Josse » 26 čer 2011 16:01

tak to je mi záhada:D
Josse
 
Příspěvky: 98
Registrován: 26 dub 2011 09:55
Bydliště: Ostrava, Uherský brod

Re: Život

Příspěvekod ChesterBen » 26 čer 2011 18:55

Zdravím pánové,
zatím mám jen jedno pero, dostali ho rodiče darem, nepsali s ním, tak jsem ho zabavil. Je to reklamní pero, tak netušim, jaké je značky, ale zatím píše pěkně.
Objednal jsem si Platinum Preppy jen tak pro začátek, je to levný a prej dobrý pero, tak ho vyzkouším. Později asi koupím TWSBI 540, které by mělo vyjít v prvním týdnu v červenci.
Inkoust používám zatím Pelikan Royal Blue, ale ta modrá je taková moc obyčejná, tak asi koupim Brown, aby mi to ladilo k peru .))
ChesterBen
 
Příspěvky: 72
Registrován: 08 čer 2011 19:39

Re: Život

Příspěvekod Josse » 07 srp 2011 18:01

delší dobu jsem tu nebyl a koukám že už je 200 (teda se mnou 201 :D ) příspěvku a je nás tady 20 to jsou takové malé kulatiny:)
Josse
 
Příspěvky: 98
Registrován: 26 dub 2011 09:55
Bydliště: Ostrava, Uherský brod

Re: Život

Příspěvekod kerad » 30 zář 2011 20:54

Tak i ja zdravim panove :-)

Jsem taky trosku zberatel a i praktik. Pouzival jsem pera v dobe studii, ale potom pera ze zivota zmizely.Opet jsem s nima zacal psat pred 5 lety. Jsem Polak.Moji pratele maji obchod s peramy ve Vratislavii. Stalo se tak, ze jsem jim pomohl s inventurou a dali mi za to penize. Koupil jsem si v jejich obchode LAMY Alstar a tak se vratil k perum. Dal bylo uz to v Cesku. Bohuzel nezbiram drahe pera, ale i ty levne moc moc me tesi. Moje kolekce jde v nekolika smerech. Ceske pera, Jinhao 450 barevne, Parker IM barevne, nejake stare pera a i vsechny, ktere se mi libi a ktere si mohu zakoupit.

Moc se tesim na to forum v Cesku, chybelo mi to. V Polsku jsou 3.
V Cesku bydlim od ledna 2007.

S pozdravem Dariusz :-)

Jako jsem Polak omlouvam se za chyby, odpustte mi ;-)
kerad
 
Příspěvky: 116
Registrován: 29 zář 2011 22:22
Bydliště: Ostrov nad Ohri / Wrocław

Re: Život

Příspěvekod maxowu » 01 říj 2011 20:54

Vítej kerade!
Klobouk dolů za tu češtinu!S chybami jsi na tom lépe než já... ;o)
maxowu
 
Příspěvky: 56
Registrován: 25 dub 2011 12:01
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Život

Příspěvekod kerad » 02 říj 2011 21:22

:D no jo, ale chyby opravuje manzelka...
kerad
 
Příspěvky: 116
Registrován: 29 zář 2011 22:22
Bydliště: Ostrov nad Ohri / Wrocław

PředchozíDalší

Zpět na O fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků