- Noodler's - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Noodler's

Čím napájíte svá pera? Používáte originální inkoust stejné značky jako pero, nebo nějaký jiný? Jakým odstínům dáváte přednost?

Re: Noodler's

Příspěvekod Golfista » 01 dub 2013 17:44

Mám objednaný tento: http://www.gouletpens.com/Noodlers_Bad_ ... n19062.htm
Napsal bych recenzi, ale myslím, že to neumím. Až dorazí, jdu do nějakých barev. Moc se mi líbí odstíny Sailor inkoustů.
Golfista
 
Příspěvky: 95
Registrován: 18 pro 2012 20:53

Re: Noodler's

Příspěvekod Nefrita » 01 dub 2013 19:28

Golfista píše:Už mi dorazil inkoust Hunter Green. Je světlejší než jsem čekal. Víc se mi líbí Army green, ale ten není voděodolný. Zkoušel jsem vzorek, co mám.
Ten Hunter green, je i přesto nádherný. Jsem ujetý na zelenou, tak už jsem ním naplnil své hlavní pero a do práce si ho taky pár kapek vezmu.
Prostě zelená… :geek:

Souhlasím, zelená má své kouzlo. Proto v mém hlavní peru je Sailor Epinard (špenátově zelená) :P
Naposledy upravil Nefrita dne 01 dub 2013 19:43, celkově upraveno 1
Nefrita
 
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2012 14:06

Re: Noodler's

Příspěvekod Nefrita » 01 dub 2013 19:38

Golfista píše:Mám objednaný tento: http://www.gouletpens.com/Noodlers_Bad_ ... n19062.htm
Napsal bych recenzi, ale myslím, že to neumím. Až dorazí, jdu do nějakých barev. Moc se mi líbí odstíny Sailor inkoustů.

Sailor Apricot má velmi zajímavé stínování - od oranžové až po žlutou barvu. Tuto velice příjemnou "meruňkovou" barvu mám v oranžovém plnicím peru. Text vypadá zajímavě, hřejivě. Psaní s těmito inkousty nemá chybu. http://1.bp.blogspot.com/-blutEgDULTY/T ... Inks+2.jpg
Nefrita
 
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2012 14:06

Re: Noodler's

Příspěvekod Golfista » 02 dub 2013 01:09

Moc se mi líbí odstím Grenade. Jenom mě mrzí, že nejsou voděodolné To Noodlers má spoustu barev odolných.
Golfista
 
Příspěvky: 95
Registrován: 18 pro 2012 20:53

Re: Noodler's

Příspěvekod tomkeb » 02 dub 2013 13:26

Golfista: Objednával jsi přímo od Goulet Pens? Kolik dělalo poštovné?
Obrázek
tomkeb
 
Příspěvky: 166
Registrován: 27 pro 2012 19:45

Re: Noodler's

Příspěvekod Golfista » 02 dub 2013 14:22

Ne ne. Všechno přez E-Bay. Poštovné je tam zajímavější.
Golfista
 
Příspěvky: 95
Registrován: 18 pro 2012 20:53

Re: Noodler's

Příspěvekod tlacenka » 10 dub 2013 19:30

uz tu mam buletproof mastici, vodeodolny casuodolny, uv odolny mrazu odolny polar blue
ale nemam ho zatim do ceho naplnit :D
ocekavam tento tyden nebo snad pristi ze dorazi jedno pero z ciny... a jedno z britanie :)

nakonec jsem si objednal to jinhao a twsbi 580 - na zaklade rad jednoho uzivatele tohoto fora, jehoz nazory i zkusenosti mi prisly adekvatni.
recenzi chystam..az se trosku rozepise a projde radnou rozborkou a sborkou :)
tlacenka
 
Příspěvky: 20
Registrován: 19 úno 2013 14:03

Re: Noodler's

Příspěvekod Renata.S » 10 dub 2013 20:02

tlacenka píše:uz tu mam buletproof mastici, vodeodolny casuodolny, uv odolny mrazu odolny polar blue
ale nemam ho zatim do ceho naplnit :D
ocekavam tento tyden nebo snad pristi ze dorazi jedno pero z ciny... a jedno z britanie :)

nakonec jsem si objednal to jinhao a twsbi 580 - na zaklade rad jednoho uzivatele tohoto fora, jehoz nazory i zkusenosti mi prisly adekvatni.
recenzi chystam..az se trosku rozepise a projde radnou rozborkou a sborkou :)



Zdravím,

mohla bych se zeptat, odkud máš objednané to TWSBI 580? Moc se mi líbí, ale nenarazila jsem na něj nikde, odkud by se mi vyplatilo ho objednávat.

Děkuji za odpověď :)
Renata
TWSBI Diamond 580 <F>
Parker Frontier <F> (Twilight, Translucent Blue, Stainless Steal CT, Stainless Steal GT)
Parker Urban Metro Metallic CT <F>
Parker Vector Standard Calligraphy
Pilot 78G <B>
Renata.S
 
Příspěvky: 46
Registrován: 23 bře 2013 20:26

Re: Noodler's

Příspěvekod tlacenka » 11 dub 2013 04:40

http://www.purepens.co.uk/acatalog/TWSB ... -Pens.html

Bral jsem k tomu jeste na zkousku tu jejich plnici lahvicku;) a je k tomu jeste letecka posta bez trackingu za cca 7 liber. Berou paypal, zatim cekam:) co se tyka vyhodnosti te ceny, je to relativni - od vyrobce k tomu musite pripocist localtax, dph a clo (coz vsechno nemusi stat pri kontrole odhalit), a celkem nekrestanske postovne a balne, takze z te britanie to vyjde trosku levneji. Proste jsem ho chtel, i kdyz puvodne jsem mel uplne jine pozadavky:)
tlacenka
 
Příspěvky: 20
Registrován: 19 úno 2013 14:03

Re: Noodler's

Příspěvekod Golfista » 11 dub 2013 18:37

Je mezi inkousty Noodler's černá, která je ta nejčernější, nejtmavší? Samozřejmě voděodolná, nebo bulletproff.
Golfista
 
Příspěvky: 95
Registrován: 18 pro 2012 20:53

PředchozíDalší

Zpět na Inkousty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků