- Různé - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Různé

Čím napájíte svá pera? Používáte originální inkoust stejné značky jako pero, nebo nějaký jiný? Jakým odstínům dáváte přednost?

Re: Různé

Příspěvekod Golfista » 02 dub 2013 02:19

Prohlížím e-bay. Spoustu odstínů a cenově docela zajímavou nabídku má Private Reserve. Máte s nima zkušenost?
Golfista
 
Příspěvky: 95
Registrován: 18 pro 2012 20:53

Re: Různé

Příspěvekod ChesterBen » 27 kvě 2013 08:05

Diamine Sapphire Blue mám v šuplíku, až dopíšu náplň, kterou mám teď (Diamine Emerald), tak naplním Sapphirem a hodím sem obrázek :)
ChesterBen
 
Příspěvky: 72
Registrován: 08 čer 2011 19:39

Re: Různé

Příspěvekod Josef.Pope » 28 kvě 2013 10:03

Petr.T.M. píše:Však jo. Mě by úplně stačil Waldman Chess Black, nebo Waterman Hemisphere. Nebo lépe oba.


Mám Waterman Hemisphere Stainless Steel, hrot M. Vřele doporučuji. Je to sice užší plnící pero, ale kupodivu (mám přeci jenom větší ruku) se mi s ním píše velmi, velmi dobře.
Josef.Pope
 
Příspěvky: 50
Registrován: 30 říj 2012 23:26
Bydliště: Brno

Re: Různé

Příspěvekod maxowu » 30 kvě 2013 20:13

Golfista píše:Prohlížím e-bay. Spoustu odstínů a cenově docela zajímavou nabídku má Private Reserve. Máte s nima zkušenost?

Mám odstín Elektric DC Blue-nejmodřejší modrá co jsem viděl.
Výborný inkoust-velmi sytý a hutný- přesto žádný problém se zasycháním v peru.Dobře maže hrot a řekl bych že i co se týká rozpíjení je na tom hodně dobře.
Ještě jsem dostal vzorek Velvet Black a ten byl opravdu sametový-hlavně pocitem při psaní a opět barva-černo černá, sytá.
Žel nejsou voděodolné.
maxowu
 
Příspěvky: 56
Registrován: 25 dub 2011 12:01
Bydliště: Uherské Hradiště

Předchozí

Zpět na Inkousty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků