- Noodler's Nikita - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Noodler's Nikita

Čím napájíte svá pera? Používáte originální inkoust stejné značky jako pero, nebo nějaký jiný? Jakým odstínům dáváte přednost?

Noodler's Nikita

Příspěvekod Exteron » 14 zář 2013 09:13

Hezká červená i když jsem si jí představoval trochu jinak, nicméně to je moje chyba :lol: Sytě červená s nádechem oranžové. Nikita je velmi saturovaný inkoust, jako většina inkoustů Noodler's, ale klouže dobře. Velmi mě překvapil výsledek vodě-odolnosti: Ačkoliv výrobce neuvádí Nikitu mezi vodě-odolné inkousty, jeho výsledek je v testu vodě-odolnosti velmi uspokojivý :!: . Prodává se ve velkých lahvičkách 130 ml + pero zdarma. Dá se poměrně dobře ředit při zachování barvy.
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Noodler's Nikita

Příspěvekod Exteron » 01 lis 2013 15:53

Obrázek
Naposledy upravil Exteron dne 24 lis 2013 22:56, celkově upraveno 1
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Noodler's Nikita

Příspěvekod kerad » 01 lis 2013 17:19

A jake pero i jak muzes to napis prosim, kolik to celkove stalo.
kerad
 
Příspěvky: 116
Registrován: 29 zář 2011 22:22
Bydliště: Ostrov nad Ohri / Wrocław

Re: Noodler's Nikita

Příspěvekod Exteron » 01 lis 2013 18:50

Obrázek

Obrázek

Je to eyedropper, čili to plníš přímo kapátkem z lahvičky. Trochu škrábe, ale opravdu jen malinko.
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Noodler's Nikita

Příspěvekod Exteron » 01 lis 2013 18:53

Jo a cena... kupoval jsem to přes gouletpens.com, cena inkoustu je asi 21 usd + poštovné a bojím se, že by ti mohli přihodit i clo. Nicméně nejsem si jist, možná to seženeš na amazonu/ebay levněji
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53


Zpět na Inkousty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků