- Sheaffer voděodolnost - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Sheaffer voděodolnost

Čím napájíte svá pera? Používáte originální inkoust stejné značky jako pero, nebo nějaký jiný? Jakým odstínům dáváte přednost?

Sheaffer voděodolnost

Příspěvekod benzin » 27 lis 2013 09:21

Ahoj,

již před nějakou dobou sem si koupil bombičky s inkoustem Sheaffer http://www.penshop.cz/inkoustove-bombicky-sheaffer/dp-5256/ v černé barvě. To sem byl ještě zcela neznalý a neměl sem tušení, že existuje spousta různých rozměrů a že tyhle bombičky nebudu mít do čeho strčit.

Včera večer mne ale napadlo, že bych si zkusil namíchat modročerný odstín. A tak sem smíchal 6 modrých bombiček z papírnictví a jako černou sem přidal právě jednu bombičku Sheaffer. A jen tak pro srandu sem si zkusil po zaschnutí polít papír vodou a pak inkoust setřít. Držel jak Luterská víra. Teda vymyla se modrá a kousek černé složky (zůstala zelená).

Takže sem chtěl sehnat nějaké informace o tomto inkoustu, jestli je voděodolný nebo ne. A protože je také z USA napadlo mně jestli to ve skutečnosti není jenom přebrandovaný Noodler. Ale recenze na netu skoro nejsou, tak píšu tady, jestli s tímto inkoustem nemáte nějaké zkušenosti a jestli jsou takto voděodolné i ostatní barvy?

P.S.: Mám modročernou Parker Quink, který má fakt pěknou barvu, ale strašně vynechává, v podstatě u každého slova tak první tři milimetry.
benzin
 
Příspěvky: 40
Registrován: 13 zář 2013 07:56

Zpět na Inkousty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků