- Koupím "workhorse" s větší kapacitou inkoustu. Hroty EF, F - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Koupím "workhorse" s větší kapacitou inkoustu. Hroty EF, F

Zde můžete poptávat koupi per od ostatních uživatelů fóra.

Koupím "workhorse" s větší kapacitou inkoustu. Hroty EF, F

Příspěvekod ptrksvbd » 30 kvě 2023 17:20

Zdravím všechny,

rád bych do své rozšiřující sbírky pořídil nějakého levnějšího pracanta s větší kapacitou inkoustu a transparentním, či semi-transparentním tělem. Napadají mě značky TWSBI, Pelikan, nebo např. OPUS 88
Hrot nejlépe EF, nebo F

Kontaktní mail: patrik.svoboda197@seznam.cz

Děkuji.
ptrksvbd
 
Příspěvky: 20
Registrován: 11 led 2022 10:12

Re: Koupím "workhorse" s větší kapacitou inkoustu. Hroty EF,

Příspěvekod lupusminor » 04 čer 2023 07:19

S nabídkou si trochu nevím rady. Samozřejmě, mohl bych ji ignorovat, ale i tak je to tu docela mrtvé. Nemyslím, že by se kdokoliv chtěl zbavovat levného pracanta, který dobře funguje. A pokud to měl být podnět k debatě, tak bych ji čekal v jiné části fóra.
Waterman Hémisphere Essential Stainless Steel, Sheaffer VFM Orange, Cross Century Aquatic Yellow, Lamy CP1 Black, TWSBI Eco-T Yellow-green, Gravitas Entry teal green
lupusminor
 
Příspěvky: 59
Registrován: 05 srp 2020 13:29

Re: Koupím "workhorse" s větší kapacitou inkoustu. Hroty EF,

Příspěvekod sheepeck » 05 čer 2023 07:38

Jsem v perech nováček, ale tím pracantem, pokud by byl kladen důraz na to slovo "levnější", by mohla být třeba pera PenBBS. Zrovna demonstrator modelů mají na výběr celou řadu, a jejich hroty jsou pro mne až překvapivě dobré. Já si nějaké pořídil na stránkách Etsy. Zkus kouknout - třeba tě nějaké zaujme.
sheepeck
 
Příspěvky: 14
Registrován: 27 bře 2023 15:57

Re: Koupím "workhorse" s větší kapacitou inkoustu. Hroty EF,

Příspěvekod Sasori » 18 čer 2023 10:31

ptrksvbd píše:Zdravím všechny,

rád bych do své rozšiřující sbírky pořídil nějakého levnějšího pracanta s větší kapacitou inkoustu a transparentním, či semi-transparentním tělem. Napadají mě značky TWSBI, Pelikan, nebo např. OPUS 88
Hrot nejlépe EF, nebo F

Kontaktní mail: patrik.svoboda197@seznam.cz

Děkuji.


Pokud jde o nějaké "levnější" pracanty, za mě můžu doporučit pera Majohn (dříve Moonman). Mám C1 a T1, za mne spokojenost, velký objem, jsou celkem vlhké a nezasychají. Jedno jsem nechal v batohu a vzpomněl si za víc jak měsíc a nebylo nutné žádné velké rozepisování. ;)
Kayu Puro, Michal Čiliak Burly chrome, Barclay 1304, Lamy Logo Black, Regal Cronos, Noodler's ink Charlie, Moonman T1, C1, Picasso Pimio, Kaco Edge, Nahvalur Nautilus, Waterman Hemisphere Stainless Steel CT
Sasori
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 úno 2022 23:18
Bydliště: Hranice

Re: Koupím "workhorse" s větší kapacitou inkoustu. Hroty EF,

Příspěvekod Sasori » 18 čer 2023 10:34

lupusminor píše:S nabídkou si trochu nevím rady. Samozřejmě, mohl bych ji ignorovat, ale i tak je to tu docela mrtvé. Nemyslím, že by se kdokoliv chtěl zbavovat levného pracanta, který dobře funguje. A pokud to měl být podnět k debatě, tak bych ji čekal v jiné části fóra.


A kam se všichni poděli? :shock: Já se taky zjevím tak 2x do měsíce, protože se tady nic moc neděje. No a pro nováčky, je to asi obdobné, registrace, dotaz, do měsíce možná jedna reakce, ideálně ještě odkázání na nějaké historické záznamy na fóru a hotovka. :lol:

Taky bych si rád povídal na témata ohledně per, inkoustů, zápisníků atd., bohužel ale nějak moc není s kým... :cry:
Kayu Puro, Michal Čiliak Burly chrome, Barclay 1304, Lamy Logo Black, Regal Cronos, Noodler's ink Charlie, Moonman T1, C1, Picasso Pimio, Kaco Edge, Nahvalur Nautilus, Waterman Hemisphere Stainless Steel CT
Sasori
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 úno 2022 23:18
Bydliště: Hranice

Re: Koupím "workhorse" s větší kapacitou inkoustu. Hroty EF,

Příspěvekod sheepeck » 19 čer 2023 11:09

Všichni přešli na kuličková pera. :-)
Nebo se tomuto fóru vyhýbají jako čert kříži. Je nebezpečné.
Já jsem kupříkladu asi dvacet let na jednom fóru pro milovníky hodinek - za tu dobu jsem si pořídil jedny a ty mi dělají radost každé ráno, když si je beru na ruku.
No, a o pera jsem se začal zajímat před pár měsící a už jsem si jich pořídil sedm, o inkoustech nemluvě... :shock:

Ale abych se držel tématu a alespoň uvedl něco ke kapacitě nějakého pera. Poslední, které jsem pořídil, má objem asi 1.5 ml - to jde. :-) Ale sám jsem to neměřil a jde jen o info netu.
sheepeck
 
Příspěvky: 14
Registrován: 27 bře 2023 15:57


Zpět na Koupím - soukromá inzerce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků