- Inkousty Noodler's - Doručeno ! - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Inkousty Noodler's - Doručeno !

Jaké značky per, inkoustů či zápisníků Vám u nás chybí...

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod mesires » 21 lis 2014 15:35

Jakub: mám tam ještě 4 inkousty Noodler's, takže se mi to asi moc neoplatí objednávat zvlášť z UK.
Deadline pro uzavření objednávky byl stanoven na 1.12. (viz strana 17)
mesires
 
Příspěvky: 36
Registrován: 11 lis 2014 12:53

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod jakub.s » 21 lis 2014 16:15

Dík, jdu se tím probrat

Stenatko_Kokrspanela: chceš to sem, do zprávy, nebo nějaké googledocs tabulky?
jakub.s
 
Příspěvky: 75
Registrován: 30 čer 2014 12:17
Bydliště: Letná

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod trige » 24 lis 2014 14:59

Máte někdo zkušenost s odstíny Noodler's Hunter Green "Eternal", Noodler's Air-Corp Blue-Black nebo Noodler's Bad Green Gator nebo Noodlers Russian Dostoevsky (tento se mi zdá dost bledý :-)

Děkuji za odpověď.
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Petr.T.M. » 25 lis 2014 12:00

Já mám od loňska Noodler's Bad Green Gator. Přijde mi takový tmavší, žádná zářivá zeleň. Když bych jím chtěl podtrhnout něco napsaného nějakým tmavším modročerným či tmavě modrým inkoustem, tak to moc nevynikne.
Waterman Expert Esstential Taupe CT 'F'; Sheaffer 100 Gift Collection 'F'; Parker Vector Stainles Steel 'F'; Parker Vector Black 'F'; Sheaffer VFM Matte Black 'F'; Jinhao 159 'M'; X-Pen Matrix Blue 'F'; NO-NAME ?
Petr.T.M.
 
Příspěvky: 95
Registrován: 23 úno 2013 21:29
Bydliště: Hranice

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod mesires » 26 lis 2014 13:35

Tak to vypadá, že se pomalu bude moci uzavírat požadavky.
Jak to máte dohodnuto s placením - rozumím, že koncová cena bude jasná, až když bude vše doručeno, ale mám zaplatit zálohu ???
mesires
 
Příspěvky: 36
Registrován: 11 lis 2014 12:53

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod trige » 26 lis 2014 15:47

Vlastně jsem se na pár chvil nechal zviklati, ale potom ještě pokračoval hledati a pročítáti zkušenosti a z toho všeho jsem vyrozuměl, že pár vlastností inkoustů Nodlers je super (voděodolnost, stálobarevnost a podobně), ale vykoupena menším komfortem (zasýchání), takže já zůstávám u svých japonců - objednal jsem Pilot Iroshizuku Syo-ro Pine Tree Dew (Gray Turquoise) - 50 ml Bottle za 18 EUR. Nechat ležet otevřené pero více jak 5 minut a potom začít bez vynechání psát - k nezaplacení :-)
trige
 
Příspěvky: 259
Registrován: 10 zář 2013 18:03

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Stenatko_Kokrspanela » 26 lis 2014 15:54

Jen tak Offtopic :) Mají i jiné inkousty... ten Noodlers berou všichni asi pro ty přidané hodnoty ve vodě odolnosti a trvanlivosti :)
Kája

Není umění psát na počítači... Papír neopraví hrubku, stejně tak papír neschová opravy.
Stenatko_Kokrspanela
 
Příspěvky: 295
Registrován: 23 pro 2012 00:53
Bydliště: Praha

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod Petr.T.M. » 27 lis 2014 14:59

Stenatko_Kokrspanela píše:.. ten Noodlers berou všichni asi pro ty přidané hodnoty ve vodě odolnosti a trvanlivosti :)
Přesně tak. Inkoust, který není voděodolný mi je k ničemu. Ani poplakat si pak u psaní nemůžu...
Waterman Expert Esstential Taupe CT 'F'; Sheaffer 100 Gift Collection 'F'; Parker Vector Stainles Steel 'F'; Parker Vector Black 'F'; Sheaffer VFM Matte Black 'F'; Jinhao 159 'M'; X-Pen Matrix Blue 'F'; NO-NAME ?
Petr.T.M.
 
Příspěvky: 95
Registrován: 23 úno 2013 21:29
Bydliště: Hranice

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod mesires » 27 lis 2014 19:04

Petr.T.M. píše:
Stenatko_Kokrspanela píše:.. ten Noodlers berou všichni asi pro ty přidané hodnoty ve vodě odolnosti a trvanlivosti :)
Přesně tak. Inkoust, který není voděodolný mi je k ničemu. Ani poplakat si pak u psaní nemůžu...


Souhlas :D
mesires
 
Příspěvky: 36
Registrován: 11 lis 2014 12:53

Re: Inkousty Noodler's - Doručeno !

Příspěvekod ToFF » 27 lis 2014 19:52

Tak já bych se taky přidal. Bral bych
Noodler's Air Corp Blue Black - http://www.gouletpens.com/N19040/p/N19040
Noodler's El Lawrence - http://www.gouletpens.com/N19599/p/N19599
ToFF
 
Příspěvky: 60
Registrován: 07 dub 2013 10:45

PředchozíDalší

Zpět na Co Vám v ČR chybí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků