- Sheaffer 100 - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Sheaffer 100

Pochlubte se ostatním se svým novým perem, se zkušenostmi s jeho používáním.

Re: Sheaffer 100

Příspěvekod Ricchie » 25 led 2017 14:18

Nepoteším ťa: to práveže pomáha (aspoň finančne) ak máš blízko komunitu: môžes si chytiť, vyskúšať perá a obídeš prípady, keď na obrázku pekné pero ti vôbec nesadne, ale si už za to vysolil x tisíc a už na druhý deň to predáš max za 80% pôvodnej ceny a prípadné vedľajšie výdavky (P&P, clo, dane) sú čisto tvojim mínusom. Ale hlavu hore, väčšina z nás chodí v tých istých botách :D


Jasně. Já jsem spíš myslel, že člověka setkávání se stále novými přírůstky u podobně postižených nadšenců může vést k tomu, že by furt cosik nakupoval. I za cenu, že tohle vlastně zas tak moc nepotřebuje.
Znám tuhle situaci - konkrétně s dýmkami a to i z té druhé stránky (na obrázku super, ale ve výsledku jsme si nesedli a po roce šla dýmka pryč - se ztrátou...).

Jinak máš samozřejmě pravdu, že možnost osahat a vyzkoušet si pero ještě před koupí může jednoho ochránit před zklamáním (malá závist těm, co mají po ruce např. Penshop). Já u nás můžu čučet akorát na 3 zaprášené Parkery v papíráku :-)
Parker 45, Pilot Metropolitan - White Tiger, Jinhao x750, Pilot 78G, Sheaffer 100, Lamy Safari Dark Lilac
Ricchie
 
Příspěvky: 19
Registrován: 05 led 2017 09:38

Předchozí

Zpět na Pochlubte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků