- keramické pero s varietou barev inkoustu typu Diamine - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

keramické pero s varietou barev inkoustu typu Diamine

Vybíráte své první nebo třeba dvacáté pero? Pokud se nemůžete rozhodnout, které koupit, nechte si poradit.

keramické pero s varietou barev inkoustu typu Diamine

Příspěvekod jericho » 15 led 2018 20:50

Dobrý den, prosím o radu. Mé dítě píše ve škole keramickým perem V5 Hi-tecpoint 0,5 a tohle pero je skvělé. P. Učitelka vyžaduje uniformní modré pero Tornádo, se kterým spokojený nejsem. Odmítá jakoukoliv jinou barvu než modrou. (Dcera aktuálně píše zelenkavou do tyrkysu, nijak svítivou). Rád bych p. učitelce rozšířil obzory o krásné odstíny ve spektru modrá až zelená typu inkoustů Diamine, nicméně mé dítě není ještě ready psát plnícím perem. Napadá vás keramické pero, které by bylo plnitelné inkousty Diamine nebo keramická pera, která by měla takto jemně odstínovanou nabídku náplní? Dříme ve mě spravedlivé rozhořčení a chce ven..
jericho
 
Příspěvky: 7
Registrován: 15 led 2018 20:38

Re: keramické pero s varietou barev inkoustu typu Diamine

Příspěvekod vojtahlad » 16 led 2018 12:26

Dělají se rollery plnitelné klasickým inkoustem. Třeba do těchto dvou se dávají standardní mezinárodní bombičky:

Praktické zkušenosti nemám a upřímně řečeno jsem trochu skeptický. Na druhé straně J. Herbin vyrábí inkousty už nějaký ten pátek, tak by snad měli vědět, co dělají.

Ještě jsem našel diskusní vlákno, kde je pár dalších tipů.
vojtahlad
 
Příspěvky: 518
Registrován: 28 srp 2014 06:48

Re: keramické pero s varietou barev inkoustu typu Diamine

Příspěvekod jericho » 17 led 2018 17:53

Děkuji! Až vyzkouším, dám vědět.
jericho
 
Příspěvky: 7
Registrován: 15 led 2018 20:38

Re: keramické pero s varietou barev inkoustu typu Diamine

Příspěvekod jakub.s » 05 úno 2018 18:32

ty rollery J. Herbin mám a klidně je pošlu dál, pokud to chcete jen vyzkoušet...
jakub.s
 
Příspěvky: 75
Registrován: 30 čer 2014 12:17
Bydliště: Letná


Zpět na Poraďte s výběrem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků