Stránka 1 z 1

penshop.cz

PříspěvekNapsal: 31 led 2017 09:53
od martina.78
Ahojte,

chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s tímto eshopem. Již jste tam někdy něco reklamovali?

Uvažuji, že si u nich koupím pero(http://www.penshop.cz/kulickove-pero-wa ... /dp-12707/). Nepředpokládám, že by se kvalitnímu peru něco stalo, ale i tak. Reklamovali jste někdy Waterman pera?

Děkuji za odpověď, Martina

Re: penshop.cz

PříspěvekNapsal: 31 led 2017 10:54
od Toams
Penshop je vpohode, uz som tak kupil nejake to pero, atramenty, obaly na pera. Reklamoval jedno (ale Waterman to nebol) a tiez bezproblemov.
Ono vacsinou sa to posiela rovno vyrobcovi, takze predajca maximalne posudi, ci to nie je chyba uzivatela, pri sporoch, pocitam, ze sa to posiela vyrobcovi na posudenie tiez.

Re: penshop.cz

PříspěvekNapsal: 31 led 2017 13:47
od pet84rik
raz ked som si bol kupovat pero, tak tam niekto doniesol Waterman Perspective ze mu zasycha (za den alebo tak), tak prislubili ze skusia najprv precistit a naplnit nejakym overenym atramentom a ak by naozaj aj tak zasychalo tak poslu vyrobcovi.

takze asi taky pristup penshopu, myslim ze ziaden strach.

Re: penshop.cz

PříspěvekNapsal: 02 úno 2017 09:26
od tritrek
Je dobré čítať, že ešte stále existujú (a ich počet pomali rozrastá) takí obchodníci, čo to robia s dušou, pre zákazníka a neplánujú si svoj biznis na rok a s naplánovaným bankrotom, nevyplatením faktúr a skrátením štátu na daniach... :ugeek: Väčšinou sú to obchody otverné nadšencami a nie byzňysmenmi...

Re: penshop.cz

PříspěvekNapsal: 27 úno 2017 07:55
od martina.78
Děkuji za info. Pero je již doma a je super. Píše se mi s ním krásně. Dodání bylo rychlé a všechno proběhlo v pohodě.

Re: penshop.cz

PříspěvekNapsal: 01 lis 2017 13:43
od Martin D.
Z vlastní zkušenosti mohu http://www.penshop.cz/ doporučit. Doručení bylo rychlé, krásně a bezpečně zabalené. Nevím co vytknout :D A vždycky tam najdu pera, která potřebuju

penShop.cz/Gentleport mi dluží peníze

PříspěvekNapsal: 27 črc 2020 14:20
od MartinKadlecek
Ahoj, rád bych se podělil o negativní zkušenost se společností provozující obchody penShop a Gentleport v Pánské pasáži.

Tentokrát trochu netradičně, nikoliv z pozice zákazníka, nýbrž zaměstnance.

Pracoval jsem konkrétně pro obchod Gentleport od března do začátku července, kdy mi definitivně došla trpělivost s pozdním placením mezd - jedinou výplatu jsem nedostal v zákonném termínu, výplaty od května dále jsem neobdržel vůbec.

Podotýkám, že za celou dobu neměl nikdo z firmy dost slušnosti upozornit mě dopředu, že se zpozdí s výplatou a zeptat se, jestli jsem ochoten prodlení akceptovat. O nějaké omluvě samozřejmě nelze ani hovořit.

Kromě toho jsem měl problém se všemi výplatními páskami, musel jsem se o ně vícekrát upomínat, jen abych zjistil, že za mě firma “zapomněla” uplatnit základní daňovou slevu na poplatníka. Zažádal jsem proto slušně o doplatek a správné výplatní pásky - ani jedno samozřejmě dodnes nemám.

Začátkem července jsem proto podal okamžitou výpověď. Nikdo se ani neobtěžoval reagovat, firma si pouze vyvěsila na facebook, že má “z technických důvodů” zavřeno.

Minulý týden jsem zaslal upomínku a upozornění, že v případě nesplacení hodlám celou věc postoupit dál. Opět žádná reakce.

Teprve koncem týdne se mi ozvali. Nikoliv však někdo z firmy, ale advokát, zastupující firmu. Nic konkrétního jsem se opět nedozvěděl, pouze že někdy příští týden bych měl dostat vyjádření. Asi mě zkouší přes víkend vydusit, nebo co)

Tím zatím příběh končí.

Neskutečně mě štve, když si firma, obchodující s “gentlemanskými” doplňky a označující se jako “přístav pro gentlemany” dovolí neplatit, ignorovat mé upomínky a zbaběle se schovávat za právníka.

Bohužel, taková je asi realita, že gentlemanství se nosí jen jako reklamní slogan.

Re: penshop.cz

PříspěvekNapsal: 28 dub 2021 16:21
od Laivine
V pneshopu jsem nakupovala několikrát, zboží vždy bylo v pořádku, co bych ale vypíchla je to, že jsou podle mě velmi předražení. Od určité doby se raději podívám na recenzní videa na internetu a nakoupím v zahraničním obchodě, než opravdu o hodně dráž tady osobně.

Re: penshop.cz

PříspěvekNapsal: 29 dub 2021 06:46
od lupusminor
Obávám se, že jde o začarovaný kruh. Český trh s plnicími pery je malý, režii prodejce tak musí zaplatit menší počet zákazníků, proto ta vyšší cena. Poučený zákazník vidí, že v zahraničí je levněji začne nakupovat tam, čímž zmenší malý český rybník. Beru to tak, že vyšší cenu platíme za možnost osobní konzultace v kamenné prodejně, za to že můžeme vybraná pera zkusit i v ruce a ušetřit tak na perech, která jsme levně koupili naslepo, nebo jen na základě nějakého doporučení.

P.S. Nejsem mluvčí penshopu, ani nic jiného