- Inkoust noodler's - Penforum.cz - plnicí pera a kvalitní psaní - fórum

Fórum pro fanoušky plnicích per a kvalitního psaní


Rádi píšete plnicím perem? Používáte značkový diář? Tak tento web je pro Vás.

Inkoust noodler's

Čím napájíte svá pera? Používáte originální inkoust stejné značky jako pero, nebo nějaký jiný? Jakým odstínům dáváte přednost?

Inkoust noodler's

Příspěvekod Exteron » 02 čer 2013 19:37

Zdravíčko. Již několikrát jsem četl o kvalitách této zámořské značky, rád bych jí vyzkoušel... Problém nastává v momentě koupě, protože noodler's ink jsem v ČR nezaznamenal. Je možné tento inkoust na našem území koupit?
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Inkoust noodler's

Příspěvekod Walter20 » 02 čer 2013 20:00

Zdravím, v ČR tyto inkousty nejsou k dostání. Můžeš je ale jednoduše sehnat např. z Velké Británie či přímo z USA.

P. S. Jinak nutno poznamenat, že jde o zbytečně založený dotaz, neboť na Tebou položené otázky kolem inkoustů značky Noodler´s (včetně možnosti jejich sehnání apod.) tady bylo již několikrát odpovězeno. Viz např. viewtopic.php?f=31&t=157
Walter20
 
Příspěvky: 189
Registrován: 31 črc 2012 09:38

Re: Inkoust noodler's

Příspěvekod Exteron » 02 čer 2013 20:13

Tak to se omlouvám, asi jsem to přehlédl při listování příspěvky. Díky za odpověď.
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Inkoust noodler's

Příspěvekod JanaBenesova » 05 kvě 2017 15:12

Tamtadadá... inkousty Noodler's jsou v Čechách ;-) Najdete je v našem papírnictví kaš-mi-daš, buď na www.kasmidas.cz/noodlers-inkousty nebo v pražském obchodu Pod Nuselskými schody 3. Tak mrkněte!
JanaBenesova
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 kvě 2017 15:05

Re: Inkoust noodler's

Příspěvekod tritrek » 05 kvě 2017 15:50

JanaBenesova píše:Tamtadadá... inkousty Noodler's jsou v Čechách ;-) Najdete je v našem papírnictví kaš-mi-daš, buď na http://www.kasmidas.cz/noodlers-inkousty nebo v pražském obchodu Pod Nuselskými schody 3. Tak mrkněte!

Dobrá správa! Aké sú dodacie podmienky na SR?
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko

Re: Inkoust noodler's

Příspěvekod Exteron » 05 kvě 2017 21:44

Výtečně! Velmi příjemná zpráva :)
Pera: Parker Frontier F, Lamy Safari M, Lamy Vista F, Baoer 388, Platinum preppy F.
Inkousty: Noodler's: BBK; HoD; Beaver.
Exteron
 
Příspěvky: 142
Registrován: 02 čer 2013 16:53

Re: Inkoust noodler's

Příspěvekod Toams » 05 kvě 2017 22:09

tritrek píše:
JanaBenesova píše:Tamtadadá... inkousty Noodler's jsou v Čechách ;-) Najdete je v našem papírnictví kaš-mi-daš, buď na http://www.kasmidas.cz/noodlers-inkousty nebo v pražském obchodu Pod Nuselskými schody 3. Tak mrkněte!

Dobrá správa! Aké sú dodacie podmienky na SR?


Pivo v bratislavskej hospode :)
Architecture begins where engineering ends.
W. Gropius
Toams
 
Příspěvky: 474
Registrován: 01 dub 2016 22:41

Re: Inkoust noodler's

Příspěvekod tritrek » 05 kvě 2017 22:16

Toams píše:
tritrek píše:
JanaBenesova píše:Tamtadadá... inkousty Noodler's jsou v Čechách ;-) Najdete je v našem papírnictví kaš-mi-daš, buď na http://www.kasmidas.cz/noodlers-inkousty nebo v pražském obchodu Pod Nuselskými schody 3. Tak mrkněte!

Dobrá správa! Aké sú dodacie podmienky na SR?


Pivo v bratislavskej hospode :)

:D
tritrek
 
Příspěvky: 297
Registrován: 07 led 2016 23:12
Bydliště: Slovensko

Re: Inkoust noodler's

Příspěvekod Petr.T.M. » 14 zář 2017 19:15

Haló haló. Dlouho jsem zde nebyl, ale inkousty Noodlers jsem kupoval zde v rámci hromadné akce tušímkoncem roku 2013. Ale dnes jsem zjistil nepříjemnou věc: Inkoust Noodler's 54th Massachusetts mi v lahvičce ze 7/8 plné ZATUHL !!!! :shock: :shock: :shock: Jestli zpolymeroval nebo co nevím, ale je tuhej. :cry: :cry:
Máte prosím prosím někdo podobnou zkušenost ????
Waterman Expert Esstential Taupe CT 'F'; Sheaffer 100 Gift Collection 'F'; Parker Vector Stainles Steel 'F'; Parker Vector Black 'F'; Sheaffer VFM Matte Black 'F'; Jinhao 159 'M'; X-Pen Matrix Blue 'F'; NO-NAME ?
Petr.T.M.
 
Příspěvky: 95
Registrován: 23 úno 2013 21:29
Bydliště: Hranice

Re: Inkoust noodler's

Příspěvekod graphophilus » 05 říj 2017 13:53

To by mě docela zajímalo, jak to dopadlo s ostatními inkousty ze společné objednávky. Jestli ti, co neodpovídají, ho stačili vypsat, nebo jim zatuhl taky. Docela mě to překvapuje, to jako vůbec nic nevyteče a je úplně tvrdý, nebo houbovitý, nebo pružný?
graphophilus
 
Příspěvky: 138
Registrován: 05 črc 2014 12:53

Další

Zpět na Inkousty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků