Obecná diskuze
Obecná diskuze o plnicích perech, rollerech propiskách atd. Proč píšete nebo nepíšete perem, proč a kdy jste začali psát plničkou, co vám tento způsob psaní přináší?
127 Témata
1226 Příspěvky
Poslední příspěvek od lupusminor 27 kvě 2026 16:40
Pochlubte se
Pochlubte se ostatním se svým novým perem, se zkušenostmi s jeho používáním.